Otrzymać konsultacje
Otrzymać konsultacje

Izolacja termiczna przemysłowa

W chwili obecnej są bardzo ważne zadania związane z oszczędzaniem energii. Izolacja termiczna – jedna ze skutecznych i poszukiwanych metod oszczędzania energii.

Obiektami do przemysłowej termoizolacji mogą być:

W celu osiągnięcia wysokiej efektywności energetycznej urządzeń przemysłowych, a to:

Ponieważ izolacja cieplna urządzeń przemysłowych spełnia więcej niż jedną ważną funkcję, dobór materiałów powinien odbywać się dla każdego konkretnego obiektu, biorąc pod uwagę cechy fizyczne i technologiczne oraz zadania. Na dzień dzisiejszy innowacyjne produkty do izolacji cieplnej są opracowywane przez producentów do pracy z określonymi tolerancjami temperaturowymi, zaawansowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, unikalnymi cechami, prostotą montażu. Produkują wysokiej jakości i trwałe materiały w postaci mat i płyt, w tym na bazie włókien ceramicznych, cylindrów i innych. Przedłużając żywotność konstrukcji termoizolacyjnych, bierze się pod uwagę ich lokalizację, tryb pracy, cechy pracy, wpływ środowiska, wpływ mechaniczny itp.

Projektowanie i obliczanie izolacji cieplnej urządzeń przemysłowych odbywa się zgodnie z technikami inżynieryjnymi i wymaganiami dokumentacji regulacyjnej. Usługi naszej firmy zapewnią właściwy wybór materiałów do termoizolacji i ich jakościowy montaż, a także niezawodną ochronę sprzętu i oszczędność pieniędzy. Zdjęcia i opis wykonanych prac można zobaczyć w sekcji "Projekty".

 

3

lata
doświadczenia

60+

wykonanych
obiektow

120 000+

m2 izolacji
zostało zrobione