Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Izolacje przemysłowe 

Obecnie oszczędzanie energii w eksploatacji urządzeń przemysłowych jest bardzo dotkliwe. Izolacja przemysłowa jest jedną ze skutecznych i popularnych metod oszczędzania energii.

Obiektami do izolacji przemysłowych mogąbyć: 

Termoizolacje przemysłowe służą do:

Przy odpowiednim doborze materiałów i wysokiej jakości instalacji, straty ciepła można zminimalizować nawet o 70%.

Ponieważ izolacje ciepłochronne urządzeń przemysłowych spełniają więcej niż jedną ważną funkcję, dobór materiałów powinien być dokonany dla każdego konkretnego obiektu, z uwzględnieniem jego cech fizycznych i technologicznych oraz celów. Innowacyjne wyroby termoizolacyjne są projektowane przez producentów do pracy w określonych tolerancjach temperaturowych, posiadają ulepszone rozwiązania konstrukcyjne, unikalne właściwości i łatwość montażu. Przy przedłużaniu żywotności konstrukcji izolacyjnych uwzględnia się ich lokalizację, sposób działania, cechy eksploatacyjne, wpływ środowiska, obciążenia mechaniczne itp. Materiały izolacyjne produkowane są w postaci mat i płyt, w tym na bazie włókien ceramicznych.

Projektowanie i obliczanie izolacji ciepłochronnej dla urządzeń przemysłowych odbywa się zgodnie z aktualnymi normamy DIN/AGI, ASTM, CINI. Usługi naszej firmy zapewnią kompetentny wybór materiałów do izolacji termicznej i ich jakościowy montaż, a także niezawodną ochronę urządzeń i oszczędność pieniędzy. Zdjęcia i opisy wykonanych prac można obejrzeć na stronie "Projekty".

 

8

lata
doświadczenia

85+

zrealizowanych
projektów

50+

klientów
w 7 krajach

Projekty