Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Wybór wykonawcy na realizację i dostawę urządzeń i materiałów

jest to jeden z najważniejszych etapów realizacji projektów budowy, remontu i modernizacji pieców i innych urządzeń przemysłowych.

Zalicza się do tego sprzęt i materiały: 

  • materiały ogniotrwałe, ceramika techniczna, tekstylia, elementy złączne;
  • materiały do izolacji termicznej;
  • wyposażenie palników;
  • oprzyrządowanie i sprzęt kontrolny;
  • konstrukcje metalowe itp.

Główne cele działu zaopatrzenia to minimalizacja kosztów klienta przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszego stosunku jakości do ceny i skróceniu czasu dostawy. W przypadku pilnych napraw sprzętu, długie oczekiwanie na dostawę materiałów może prowadzić do przerwy w pracy sprzętu i strat finansowych. Inventum Polska rozwiązuje takie problemy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi logistycznej, utrzymywanie odpowiedniej ilości zapasów oraz zawieranie bezpośrednich umów z czołowymi światowymi producentami materiałów i urządzeń. Jak i również stosowanie własnych materiałów pod marką Termo-Protekt.

Często klient nie wie, jakich materiałów i urządzeń potrzebuje i w jakiej ilości. W takim przypadku dział projektowy Inventum Polska przeprowadza diagnozę obiektu i odpowiednie obliczenia.

Dostarczamy materiały niezbędne do naprawy, budowy, przebudowy lub modernizacji pieców i innych urządzeń przemysłowych, w tym maty, płyty, moduły, tkaniny na bazie włókien ceramicznych TM Termo Protekt, cegły ogniotrwałe i izolacyjne, mieszanki ogniotrwałe, materiały izolacyjne, konstrukcje metalowe itp.

8

lata
doświadczenia

85+

zrealizowanych
projektów

50+

klientów
w 7 krajach

Projekty